KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 6354531
nr 635 4531
Gravyr
1700-tal, Hogarth, 37 x 47
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 19 april 2010
kl 18:13:35
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.600 kr